Англійська мова у сучасному світі

Знання англійської мови дає найширші можливості для отримання роботи та побудови успішної кар’єри, робить працівника привабливішим для роботодавця. А в деяких сферах діяльності – наприклад, в IT – взагалі неможливо влаштуватися на роботу без достатнього рівня англійської. Тут треба зазначити, що мова йде як раз про роботу з високим рівнем заробітної платні.

Английский язык

Тисячі навчальних закладів пропонують програму навчання англійською мовою, тому його знання відкриває двері до найкращих університетів світу. Крім того, вміння грамотно говорити англійською буде гарною підмогою в закордонних поїздках: у відпустках, відрядженнях та інших. Тому, щоб вчити мову, зокрема, онлайн з iKnow, є багато причин.

Де вивчити англійську мову

Шкільна програма вивчення іноземної мови допомагає освоїти тільки самі ази. Для глибшого вивчення доводиться шукати варіанти самостійного навчання. Мовні школи, що працюють онлайн та офлайн, всілякі курси та навчальні відеоролики, мобільні програми – все це створено для того, щоб навчити, допомогти освоїти англійську мову. Значна частина з них взагалі не здатна навчити чомусь, інша вимагає здібностей до самодісципліни та розуміння, як ефективно навчатися без викладача.

Але далеко не всі мають здібності до самостійного навчання, та й сучасні реалії вносять свої корективи. В умовах безперервної пандемії та частих локдаунів – навчання офлайн стає неможливим. Тому найоптимальнішим варіантом буде навчання в онлайн-школах. Навчальний процес у таких школах не залежить і не припиняється під час локдаунів, що дозволяє швидко та якісно опанувати мову.

Вибір онлайн-школи

Правильний вибір навчального закладу гарантує майже половину успіху в освоєнні мови, тому варто звернути увагу на онлайн школу англійської мови – Iknow, адже вона має цілу низку переваг:

  1. Вільний графік навчання та оплати – навчатися можна у будь-який зручний час.
  2. Індивідуальні заняття з викладачем, якого підбирають виходячи із знань та умінь конкретного учня.
  3. Навчальні програми, розраховані як на дорослих, так і на дітей. Групові заняття.
  4. Навчання відбувається в інтерактивному форматі, що дозволяє отримувати знання та готувати домашні завдання не виходячи з дому.
  5. Безкоштовне пробне онлайн заняття, яке допоможе ознайомитися з навчальною платформою та цінувати її переваги.
  6. Кілька освітніх програм: від новачка до просунутого рівня.
  7. Після закінчення навчання видається сертифікат за міжнародними стандартами CEFR.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *