Експертна грошова оцінка землі – оцінювач земельних ділянок

Чому послуга експертна грошова оцінка землі є досить актуальною і потрібною? Все дуже просто і зрозуміло! Земля – це безцінний ресурс, який не відновлюється. Родючого шару стає все менше. В світі виникає проблема із опустелюванням, що має дуже серйозні і глобальні наслідки для всього людства. ООН піднімає проблему із опустелюванням все частіше і гостріше. Тому такий ресурс потрібно і цінувати. А хто його може правильно оцінити? Тільки оцінювач землі, тільки справжній експерт, що має профільну освіту землевпорядника і добре розуміється в тонкощах таких робіт.

Оценка земли

Взагалі, оцінка нерухомості вирішує декілька завдань: визначає реальну ринкову вартість майна і обґрунтовує, чому саме вона скільки коштує. Визначена вартість може бути мінімально чи максимальною, але частіше визначається саме середнє ринкове значення. Воно максимально правдиво і точно відображає цінність активу. Більше про оцінку землі: https://www.khoriv.kiev.ua/nezavisimaya-ocenka/ocenka-zemli/ на сайті компанії Хорив.

Що враховує експертна грошова оцінка землі? Що впливає на ринкову вартість такої нерухомості?

Експертна грошова оцінка землі може збільшуватися чи зменшуватися за рахунок певний характеристик. Основні ми Вам приведемо в приклад:

  1. Асфальтований під’їзд.
  2. Електрифікація.
  3. Водопостачання.
  4. Рельєф.
  5. Місце розташування ділянки.

Дізнатися більше інформації про те, як проводиться експертна оцінка нерухомості і скільки вона може коштувати, дізнавайтесь на сайті Експертного центру.

На вартість такого активу можуть впливати ще такі фактори: економічна ситуація, політична стабільність, коливання курсу валюти. Наприклад, коли влада планує прийняти певний закон, що може обмежити права володіння земельними угіддями, то це негативно впливає на активність продажу – ринок завмирає. Курс валют має теж колосальний вплив і навіть невеликі коливання можуть паралізувати ринок нерухомості.

Чи можна замовити визначення вартості ділянки для особистих цілей?

Так! Таку послугу замовляють частіше тоді, коли вона потрібна обов’язково. Наприклад коли такого звіту вимагає нотаріус чи суддя. Але ми ж радимо, щоб власники такого майна замовляли таку послугу перед продажем чи передачею в орендне користування. Не потрібно заощаджувати на цьому, адже це може негативно відобразитися на Вашому доході.

Більше подробиць щодо послуги із оцінювання землі, Ви можете переглянути і дізнатися на сайті оціночної компанії оценка-имущества.укр. Компанія проводить роботи із нормативної і грошової оцінки, а також консультує щодо земельних проектів і спорів, що виникли в користувачів такого майна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *