Серія майстер-класів «Вічне-екологічне» по українським етнічним традиціям

Виготовлення новорічної прикраси з природного матеріалу — «Ялинкове намисто»

Для роботи знадобляться плоди дикої маслинки
Читать далее

Серія майстер-класів «Вічне-екологічне» по українським етнічним традиціям

Виготовлення новорічної прикраси з природного матеріалу.

Для роботи знадобляться дубові кожушки (шапки жолудів)
Читать далее

Перший виставковий комплекс з образотворчого мистецтва у Дружківці

«Дружківська Третьяковка» — так міські художники назвали імпровізований музей та свою виставку в холі палацу культури. То був 1959 рік. На той час мистецькі твори викликали інтерес у городян. Завзятими пропагандистами  мистецтва були Віктор Сахненко (художник) та Олексій Бондарев (керівник студії).  

Алексей Бондарь - художник - Дружковка
Читать далее

«УКРАЇНСЬКА КЕРАМІКА ХХ СТОЛІТТЯ»

В ХХI столітті труд гончарів остався у пам’яті людей та в історичних матеріалах. На зміну кераміці прийшла порцеляна, високоміцне скло та пластик.

Виставка знайомить з двома родами керамічних виробів – посудом та декоративними фігурами, які вироблялися в різних областях України.

Українська кераміка
Читать далее

До Дня Державного Прапору та Незалежності України. Українські мотиви в побуті та костюми мешканців Дружківки. ХХ століття.

Представлені старовинні світлини з фондів Дружківського історико-художнього музею, на яких мешканці нашого міста та околиць зображені в національному вбранні.

В.Х.Бондаренко. 1947 рік
Читать далее

Дружковский историко-художественный музей: история создания, коллекция, направления деятельности

Создание в Дружковке городского художественного музея имеет протяженную по времени предысторию. Ее истоки вытекают из тех значительных социально-промышленных перемен, которые происходивших в Донбассе в конце 19 — начала 20 века.

ДИХМ

Читать далее

Коллекция этикеток конфет разных лет в Дружковском музее

В Дружковском историко-художественном музее имеется больше количество этикеток конфет разных лет, данное направление коллекционирование называется — ксерофилия. Коллекция пополнилась благодаря Мамонтову Виктору Борисовичу, он подарил музею семейную коллекцию фантиков, этикеток, которую собирали на протяжении 40 лет. Виктор Борисович с 1956 года живет в Дружковке, работал на Дружковском машиностроительном заводе, в отделе подземного транспорта специального конструкторского бюро.

Этикетки конфет СССР

Читать далее