Кухонні стільці та табуретки: що врахувати у процесі вибору

Кухня частенько перетворюється на місце, де ми збираємося не тільки сім’єю, але й зустрічаємось з друзями. Звичайно, для комфортного вечора у компанії знадобляться стільці й табурети, щоб усі розмістились з комфортом. Відвідавши сайт компанії «Mebli CITY» можна вибрати якісні стільці та табурети у свою кухню за доступними цінами.

Стол и стулья для кухни

Стільці та табурети – необхідна складова кухні, та вони мають стати єдиним цілим з інтер’єром приміщення. У деяких випадках можна навіть зробити їх елементом декору, віддавши перевагу дизайнерським стільцям або ж яскравим кольорам, що значно пожвавлять загальну картину.

Критерії вибору стільців

Стільці та табурети є частиною обідньої зони, а це говорить про те, що у першу чергу вони мають гармонійно виглядати зі столом. Краще вибирати стіл та стільці з табуретами однієї лінійки. Якщо не має такої можливості, тоді оптимально підібрати стільці чи табурети з того ж самого матеріалу, що й стіл. Наприклад, до дерев’яного столу чудово підійдуть стільці з дерев’яним каркасом, які мають м’яке сидіння. До столу на металевому каркасі зі стільницею із загартованого скла краще підійдуть стільці на металевому каркасі із сидіннями, оббитими шкірою або ж шкірозамінником. Пам’ятайте, що кольорова гама оббивки має поєднуватись із колірним рішенням всього інтер’єру. Іноді стільці можна використати як елемент декору, підібравши яскраві моделі.

Різновиди стільців та табуретів

Виробники меблів пропонують величезне різноманіття стільців й табуретів для кухні. Ви можете обрати:

  1. Стільці з м’яким сидінням. Це легкі й витончені конструкції на тонких ніжках з м’якими сидіннями. Варіанти оббивки є різні: як однотонні, так і з візерунком. Кожен знайде модель під власний смак.
  2. Крісла для кухні ідеально підійдуть для тривалого сидіння, але всі кухні мають достатньо місця для встановлення саме крісел.
  3. Табуретки. Це чудовий варіант для малогабаритних приміщень. Сьогодні існують моделі, які можна скласти у куб, створивши м’який пуф. В разі потреби, конструкція швидко розбирається, і Ви маєте 5 додаткових сидячих місць. Табурети зручні для приймання гостей.

М’які стільці та крісла

Якщо Ви надаєте перевагу м’яким стільцям, тоді, вибираючи такий предмет меблів у кухню, слід визначитись з кольоровою гамою, яка найкраще підійде до інтер’єру. Важливим моментом у виборі є оббивка. Завдяки сучасним технологіям вдалось отримати спеціальні суміші, якими обробляють тканини, підвищуючи їхню стійкість до впливу вологи та бруду. Найкращими матеріалами для кухонних стільців вважають шкіру та шкірозамінник, який легко піддається миттю.

Серед багатого різноманіття кухонних стільців та табуретів від «Mebli CITY» кожен знайде оптимальний варіант саме для своєї кухні. І все це за доступною ціною.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *