Особливості і переваги паркану-жалюзі

Паркан-жалюзі є одним з найсучасніших видів огорож. Їх головна особливість полягає в тому, що ламелі жалюзі для паркану розташовуються під кутом до горизонту, чим нагадують ті самі елементи на віконних жалюзі.

Паркан-жалюзі

Такий вид паркану стає дедалі популярнішим, завойовуючи все нових і нових прихильників. Це чудова заміна суцільному паркану, адже він захищає ділянку від сторонніх очей, але при цьому добре продувається.

Для чого потрібен паркан-жалюзі

Головна функція такого паркану така сама як і решти – означення меж території. Також у паркана-жалюзі є ще й інші можливості:

  1. Обмеження пересування (функція охорони від сторонніх осіб, а також не дозволяють покинути межі території малим дітям та домашнім тваринам).
  2. Створення приватної обстановки (обмежують видимість ділянки для сторонніх перехожих).

Особливості конструкції

Паркани-жалюзі мають свої особливості:

  • секцію огорожі складають ламелі жалюзі, які фіксуються горизонтально під певним кутом, щоби забезпечити продуваємість і захист від сторонніх поглядів. І саме ця особливість є головною відмінністю паркана-жалюзі від інших аналогічних конструкцій;
  • несучими елементами конструкції є вертикальні стійки, які можуть бути виконані з дерева, цегли чи металу;
  • довжина секції може бути якою завгодно (визначає замовник) але не більшою за три метри. Надто довгі секції можуть деформуватися під час експлуатації.

Переваги парканів-жалюзі

Подібні конструкції мають ряд переваг:

  1. Такий паркан відрізняється міцністю, тому добре забезпечую функцію захисту території. Ззовні майже неможливо побачити, що відбувається на ділянці, але зсередини можна спостерігати, що коїться за парканом.
  2. Оскільки ламелі розташовуються під кутом, полотно паркану пропускає сонячне проміння на ділянку, що дуже важливо для рослин, до речі, так само як і свіже повітря. Крім цього сонячне проміння малює цікаві візерунки з тіні паркану.
  3. Естетичність. Паркани-жалюзі це достатньо новий тип огорож при цьому він доволі привабливий. Встановивши таку конструкцію по периметру своєї ділянки можна виокремитись серед однотипних парканів сусідів.

Ці переваги стосуються всіх варіантів парканів-жалюзі. А вони можуть відрізнятися не тільки матеріалом стовбців. Ламелі таких парканів можуть виготовлятися з металу або деревини. При цьому слід зауважити, що перший варіант є більш практичним і довговічним.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *