Справжньої демократії для українського народу бажає наш громадський рух!

Дуже важливо бути в курсі всіх політичних подій, які відбуваються у вашій власній країні. Але як це робити якщо більшість ресурсів де ми можемо дістати інформацію пропонують нам неправду і власні вигадки. Через таку ситуацію з масовою інформацією ми не любимо політику і не стежимо за нею.

ЧЕСНО

Але це дуже важлива складова, тому що кожні чотири роки проходять вибори, де ми маємо можливість віддати свій єдиний голос за того кандидата, який зможе керувати нашою державою.

Для того, щоб не зробити помилку і вибрати не чесного кандидата необхідно витратити трохи свого особистого часу на те, щоб вивчити про нього інформацію. Але як це робити, якщо часу немає і то, який є, ми проводимо в дорозі на роботу і назад. Але в такому випадку на допомогу приходить всім нам улюблений інтернет, саме там зосереджені будь-які новини, які раніше можна було знайти тільки в газетах і телебаченні.

У двадцять першому столітті можна пересуватись по місту як завгодно і при цьому мати можливість тримати у власному смартфона будь-які новини, які тільки побажаєш. І саме там знаходиться організація, яка готова надати вам чесну інформацію про будь-якого з наших політиків і тих партіях, які знаходяться в нашому парламенті.

ЧЕСНО — це громадський рух за адресою chesno.org, який радий допомогти народу у виборі правильного кандидата.

Інформації завжди може бути недостатньо, але та, яка знаходиться на інших ресурсах не може бути настільки дійсної, як в організації, яка є найбільш незалежним ресурсом. Саме тут ми радимо дізнаватися про всі новини та бути в курсі того, що відбувається. Мало того, що вони одні з перших дізнаються і доносять вам новини, але вони роблять це максимально правдиво, щоб ви могли зробити висновки самостійно.

Перед тим, як віддати перевагу якійсь організації, яка буде інформувати вас щодо політики, а ми радимо, щоб така була єдина. Необхідно переконатися в тому, що вона існує вже багато років і має своє коло постійних читачів. Цю інформацію можна дізнатися на сайті, без будь-якого розслідування. Якщо компанія діє по сьогоднішній день, тоді немає сумнівів, що люди її підтримують і вона розвиватися завдяки їм.

Якщо ж ви захочете до них приєднатися, це також не буде проблемою, тому що політичний рух завжди радий новим побратимам, які хочуть доносити до людей правду і показувати наскільки доброчесний той чи інший кандидат. Вже сьогодні потрібно готуватися до виборів, бо часу для всієї інформації може бути замало.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *