Які обов’язки мають військові священики

Військове капеланство в Україні почало розвиватися з часу отримання незалежності. Проте в останні роки така діяльність священиків стала особливо актуальною.

Фундація Архистратига Михаїла

Капелан – це не просто священнослужитель. Це людина, яка готова бути поряд з військовослужбовцями, які захищають нашу Батьківщину, підтримувати їх духовний стан та бойовий дух.

Військові капелани мають особливі обов’язки стосовно людей, які служать в Збройних Силах України. Знаходячись в зоні бойових дій, капелани забезпечують душпастирську опіку для військовослужбовців та їхніх близьких родичів. Священики забезпечують задоволення релігійних потреб вірян, здійснюють моління.

Військові капелани є прикладом для бійців у дотриманні духовних практик, проявах віри та любові до Бога. Священик має служити взірцем честі і гідності та поваги до інших.

Капелани підтримують не тільки військовослужбовців, а й їх сім’ї. Особливо родини загиблих воїнів, які найбільше потребують духовної опіки.

Проте для діяльності капеланів також необхідна допомога. Для того, щоб забезпечувати українських воїнів духовною підтримкою, кожному українцю важливо долучатися до діяльності благодійних організацій.

БО «Фундація Архістратига Михаїла» закликає людей приєднатися до підтримки українських капеланів, які відповідально здійснюють свою місію в зоні бойових дій. Навіть невелика пожертва може зробити значний внесок у підтримці українських військових.

В останні роки Українська Греко-Католицька Церква стала центром єднання суспільства, заради допомоги українським воїнам. Вона скеровує капеланів підтримувати духовний стан військовослужбовців, захищати їх від жорстоких наслідків війни.

Головна місія капелана – бути завжди поруч з військовослужбовцем, дістатись до нього або його родини тоді, коли це необхідно. Ваша пожертва дасть можливість покрити витрати на транспорт, і не залишити наших бійців у складних обставинах.

Військові капелани готові в умовах загрози та небезпеки підтримувати наших військових. Якщо ви теж хочете долучитися до цієї допомоги – БО «Фундація Архістратига Михаїла» дає вам можливість внести і свою частку для здійснення цієї спільної місії.

Військові священики покликані використовувати своє служіння військовослужбовцям лише задля повного задоволення релігійних потреб військових, які знаходяться під їхньою душпастирською опікою.

Детальніше — https://www.kapelanstvo.ugcc.ua/dobrovilnapozhertva/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *